Oryginalne akcesoria

 

Funkcjonalny styl, który od zawsze charakteryzuje modele Fiata, może zostać wzbogacony i wyniesiony na wyższy poziom dzięki oryginalnym akcesoriom dystrybuowanym przez Mopar®.
Oprócz zestawów przeznaczonych do poszczególnych modeli i serii specjalnych, dział posprzedaży ciągle poszukuje inteligentnych rozwiązań, które uczynią jeszcze przyjemniejszym codzienne życie za kierownicą naszego samochodu.

Nie tylko więc estetyka i możliwość personalizacji z zewnątrz, ale również szczególne zainteresowanie wobec tych, którzy z praktyczności uczynili sposób na życie.
Taka jest filozofia Fiata: Mopar® to wartość dodana. Od Qubo po Freemonta, poprzez 500-tkę L, każdy model ma swoją specjalną linię akcesoriów: nie pozostaje nic innego jak tylko dać się skusić!

 

Oryginalne akcesoria Fiat

 

 

 

 

 

Oryginalne części zamienne

 

Tylko ci, którzy naprawdę znają każdy szczegół i komponent samochodu są w stanie troszczyć się o niego kompleksowo. To właśnie dlatego oryginalne części zamienne dystrybuowane przez Mopar®  pozwalają zachować niezawodność, komfort i osiągi takie, jak w chwili opuszczenia fabryki.

Oryginalne części zamienne dystrybuowane przez Mopar® są idealnym rozwiązaniem dla napraw i konserwacji samochodu, ponieważ przestrzegają tych samych specyfikacji, które są stosowane w produkcji seryjnej.
Doskonała sprawność, estetyka i maksymalne osiągi aerodynamiczne i charakterystyki konstrukcyjne oryginalnych części blacharskich gwarantują doskonałą integrację zapewniająca bezpieczeństwo

 

 

 

Oryginalne części zamienne Fiat

 

 

 

 

 

 

Akcesoria Life Style

 

Radosny i wyjątkowy charakter Fiata przenosi się na szeroką gamę gadżetów i akcesoriów zaspokajających wszelkie gusta: Mopar® zawsze oferuje intrygujące i zabawne kolekcje, zaprojektowane tak, aby każdy dzień mógł zostać przeżyty w stylu Fiata. Od t-shirt’ów poprzez sportowe bluzy, aż po gadżety codziennego użytku: długopisy, pendrive’y, przyciski do papieru z tym samym znaczkiem, jaki znajduje się na samochodzie oraz modeliki na Twoje biurko i do pokoju zabaw Twoich dzieci.

 

Oryginalne akcesoria Fiat LifeStyle

 

Pobierz katalog akcesoriów Life Style

 

 

 

 

Promocje